Featured

PES 2017 vs FIFA 17 | Trailer İncelemesi

Yükleniyor...

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Ekleme Tarihi by superbetin
448 İzlenme
PES 2017 ve FIFA 17 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye başladı. İkisi için de kısa tanıtım videoları yayınlandı. Bu videoda onları inceleyeceğiz. PES 2017 yapay zekası ve FIFA 17 journey modu çok konuşulacak

PES 2017 ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER:

PlayStation4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve PC için Eylül sonu ekim başı gibi çıkacak.

Öğrenen Yapay Zeka: İşte bu özellik tüm futbol oyunları tarihinde bir ilk! Artık PES 2017 yapay zekası sizin oyun tarzınızı öğrenecek ve ona göre önlemler alacak.

Gerçekçi Dokunuş: Oyundaki her oyuncunun top kontrolü birbirinden farklı olacak. Özellikle ikili mücadele ve top kontrolünde önemli rol oynayacak.

Takım Kontrolü: Takım olarak atak veya savunma mentalitesini anında takıma adapte edebileceksiniz.

Hassas Pas: Gerçekçi dokunuş ve gerçekçi top fizigi ile birlikte PES 2017'deki paslar çok daha gerçekçi ve hassas olacak. Pas'ın kalitesini, pasın hızı ve topa verilen yönün doğruluğu belirleyecek.
En doğru pozisyonda ve en iyi zamanlamayla atılmış paslar çok tehlikeli ve etkili olacak.

Kaleci: PES 2017'deki kaleciler PES tarihinin en çevik hareketlerine ve yeni animasyonlara sahip olacak. Yep yeni hareketler ve animasyonlar eklendi. Böylece PES tarihinin en çevik ve atletik kalecileri bizleri bekliyor olacak.

Köşe Vuruşları: Maç esnasında takım kontrolü kadar alan savunması da büyük bir önem taşıyor. Savunmaya, alan savunması mı yoksa adam adama markaj mı uygulatacağınıza karar verebileceksiniz.

Üst Düzey Görsellik: PES 2017'de yine PES 2016'da olduğu gibi ama daha gelişmiş versiyonu ile Fox Engine oyun motoru kullanıldı. Görsellik gerçeğe çok yakın oldu. Bu kez oyuncu modellemeleri kadar taraftar modellemeleri de geliştirildi. Oyunda el atılmadık
yer kalmadı. Oyuncu modellemeleri, ışıklar, taraftarlar, saha zemini ve stadyumlar. Hepsi eden geçirildi. Artık çok daha gerçekçi görünüyor.

Doğal oyuncu hareketleri: 100'lerce yeni animasyon eklendi. Paslaşırken veya top kontrolü yaparken ki oyuncu hareketleri çok daha gerçekçi olacak

FIFA 17
Yeni eklenen journey modu ile oyuncu kariyer modu çok daha filmsel olacak. Bir oyuncunun futbol hayatı boyunca hissedebileceği her şey oyuna yansıtılmış.
Kategori
Sanal Spor Videoları

Yorum Yazın